Alby komunijne

Wybierając strój liturgiczny dla dzieci, warto postawić na ubrania od sprawdzonego i doświadczonego producenta. Jest nim bez wątpienia działający na polskim rynku od wielu lat sklep Impressja. Na powyższej stronie internetowej znajdą Państwo różnorodne, starannie zaprojektowane i pieczołowicie uszyte alby komunijne dla chłopców i dziewczynek. Klienci korzystający z naszych usług mogą wybierać spośród krótkich i długich modeli chłopięcych oraz eleganckich sukienek dziewczęcych. Uszyte z pięknie prezentującego się, przyjemnego w dotyku i łatwego do utrzymania w czystości materiału szaty doskonale sprawdzą się na pierwszą komunię, a także jako uniform dla ministrantów.

Zachwycające stroje komunijne

Jedni opiekunowie chcą, aby ubrania komunijne były proste i skromne. Dla innych ważne jest, aby dzięki przepięknym dodatkom podkreślały one podniosłość wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju chwili w życiu dziecka. Pracownicy sklepu Impressja dokładają starań, aby wśród naszych produktów wszyscy rodzice znaleźli alby na pierwszą komunię dla chłopców i dziewczynek, które spełnią ich oczekiwania.

Impressja – alby dla chłopców

Nasze propozycje mają prosty, tradycyjny oraz elegancki krój. Są szyte z materiałów przyjemnych w dotyku, które się nie gniotą i pięknie się układają – co widać szczególnie na zdjęciach. Uroku każdemu ze strojów dodają elementy ozdobne, w tym pasmanteria w kolorze białym, złotym bądź srebrnym, a także sznur do przewiązania w pasie. Każda alba do komunii dla chłopca, która szyjemy na miarę, ma także wyhaftowany symbol JHS. Dostępne są modele komunijne chłopięce ze ślicznymi kapturkami lub z pelerynką w zestawie.

Do wyboru są nie tylko długie, ale równie piękne, krótkie alby komunijne dla chłopców, które są przeznaczone do spodni do garnituru.

Firma Impressja – piękne alby dla dziewczynek od firmy

Szyjemy także alby komunijne dla dziewczynek. Propozycje te nieznacznie różnią się krojem od propozycji chłopięcych. Mają odrobinę inny krój, nieco bardziej rozkloszowany. Do wyboru są modele skromniejsze, klasyczne oraz propozycje nieco bardziej ozdobne, przypominające sukienki – odcinane w pasie.

Każda nasza alba do komunii dla dziewczynki jest ozdobiona pięknymi elementami dekoracyjnymi. Są to m.in. kokardy, złote lamówki, falbany, zakładki, a także koronka i inne – zależnie od modelu. Te stroje komunijne dla dziewczynek są także ozdobione pięknymi sznurami do przewiązania w pasie oraz klasyczną pelerynką.

Alby komunijne dla chłopców i dziewczynek – szycie na miarę

Zależy nam na tym, aby nasze stroje dla chłopców i dziewczynek doskonale leżały i aby dzieciom było w nich wygodnie. W związku z tym szyjemy alby komunijne na miarę. Przy składaniu zamówienia prosimy więc o uzupełnienie pól, przeznaczonych na wymiary dziecka:

  • wzrost,
  • obwód klatki piersiowej,
  • obwód w pasie,
  • długość spodni,
  • długość całkowita stroju – mierzona od środka ramienia do ziemi,
  • długość rękawa.

Na każdej podstronie zamieściliśmy instrukcję sposobu dokonywania pomiarów, zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami. Czas realizacji zamówienia to 6 tygodni.

Zapraszamy do składania zamówień indywidualnych oraz grupowych!