Alby komunijne linia AS

Elegancki strój z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter jednego z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka. Nasza alba dziewczęca, odcinana w pasie jest połączeniem tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Sukienka nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również zapewnia swobodę ruchów.

Dziewczęcy design i wyjątkowe materiały

Wykonanie z mikrofibry i PANAMA stretchu – tym wyróżnia się nasza komunijna alba. Sukienka dzięki temu jest elegancka i wygodna. Materiały w dziewczęcej propozycji odcinanej w pasie charakteryzują się wysoką odpornością na zagniecenia oraz łatwością w pielęgnacji, co jest szczególnie ważne w czasie tak wielkiego święta. Warto podkreślić, że nawet najdrobniejsze detale czynią ten strój wyjątkowym. Rękawy oraz pelerynkę zdobi wykończenie z koronki. Dół odcinanej w pasie sukienki na halce z biobawełny, usztywniony falbaną tiulową dodaje całości dziewczęcego uroku. Pięknym elementem dekoracyjnym jest też pasek wiązany na kokardę.

Jeśli szukasz wyjątkowej alby dla swojej księżniczki, nasze propozycje z pewnością Cię zainteresują. Sprawdź szczegóły oferty!