Nasza firma istnieje już prawie trzydzieści lat. Zaczynaliśmy w roku 1991 od niewielkiej pracowni. Tam powstawały pierwsze suknie ślubne i sukienki do komunii, szyte na indywidualne zamówienie. Często były to pojedyncze, unikatowe egzemplarze, dedykowane konkretnej klientce. Nigdy nie baliśmy się wyzwań, realizowaliśmy najbardziej szalone projekty. W pewnym momencie pojawiła się myśl, by zająć się tworzeniem kolekcji komunijnych dedykowanych całym grupom. Pomysł, by wszystkie dzieci przyjmowały sakrament Pierwszej Komunii w jednakowych strojach, wzbudził zainteresowanie i w ten sposób staliśmy się jedną z pierwszych w Polsce firm, świadczącą tego typu usługi. Obecnie nasza działalność jest znana nie tylko w całym kraju, ale również poza jego granicami.

Od samego początku udowadniamy, że krawiectwo jest sztuką. Z niezwykłą starannością przygotowujemy nasze projekty i tworzymy stroje tak, by każdy z nich był małym dziełem sztuki.

Co roku przygotowujemy nową kolekcję, zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Dzięki różnorodności naszych projektów, jesteśmy w stanie zadowolić poszukujących skromności i prostoty, jak również tych, którzy pragną czegoś bardziej zdobionego. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt był przemyślany i dopracowany w każdym szczególe. Dbamy o to, aby nasze produkty były unikatowe i solidnie wykonane. Możemy poszczycić się szerokim asortymentem materiałów i dodatków najwyższej jakości, pieczołowicie przez nas wyselekcjonowanych podczas wielogodzinnych poszukiwań w hurtowniach w Polsce, a także poza nią.

Od początku istnienia, z małej, kilkunastoosobowej firmy, powstała pracowania projektowo – krawiecka, zatrudniająca kilkadziesiąt utalentowanych osób. Projekty, które prezentujemy, są efektem żmudnej pracy naszego zespołu kreatywnego. Prace nad każdym strojem odbywają się w naszej pracowni – oprócz projektowania, zajmujemy się krojeniem i szyciem. Każdy strój przechodzi kontrolę jakości, tak, by spełnił oczekiwania klientów. Dzięki doskonałej znajomości kroju i szycia, nasze projekty cechuje solidność i lekkość wykonania. Bogate doświadczenie wspierane jest nowymi technologiami, w które nieustannie inwestujemy.

Jesteśmy firmą rodzinną i staramy się, aby taka atmosfera panowała zarówno w naszej pracowni, jak i salonach wystawowych. Zaufało nam już tysiące osób i mamy nadzieję, że opinia kreatywnej i solidnej firmy zostanie z nami na zawsze.